Ücretsiz deneme için lütfen bizi arayın
0850 888 1 444
Veya bu formu doldurarak geri aranma talebinde bulunun
Az Para İle Çok İş ?

Gelişmiş Özellikli IP Santral Bu Fiyata Olmaz Demeyin.

(Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun)

Gelişmiş IP PBX Santral çözümleri için yüksek tutarlar ödemeyin. Şimdi gelişmiş özelliklere sahip santralleri Kobikom sunucularında barınmak kaydıyla  550 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 3.850 TL'den başlayan fiyatlarla ise kendi sunucunuza IP santral kurdurabilirsiniz.

Büyük işletmelerin onbinlerce liraya satın alarak tercih etmiş oldukları gelişmiş özellikli IP PBX santralleri artık cüzi ücretlerle satın alarak veya kiralayarak kullanma şansını KobiPBX santraller ile yakalayabilirsiniz. Üstelik sınırsız IP dahili - sınırsız IP harici hat seçenekleriyle...

Sizi arayan müşterilerinizi KobiPBX santralin sunduğu gelişmiş karşılama mesajı ile satış, destek, müşteri hizmetleri gibi birçok çağrı grupları oluşturarak karşılayabilirsiniz.

Arayanlara bekleyenler arasındaki sıra numaranız, ortalama bekleme süreniz, bekleme sırasında firmanızın tanıtıcı single müziğini dinletmek gibi bir çok eşsiz özellikler sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kurumsal bütünlüğünü tamamlamış bir firma izlenimi verebilir onların güvenini kazanarak rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.

KobiPBX İle Hat Meşguliyetine Son Verin

Numaranızı aynı anda kaç kişi ararsa arasın artık meşgul çalmayacak. KobiPBX IP Santral sistemine ve Kobikom servisine taşımış olduğunuz veya tahsis etmiş olduğunuz sabit numaraya sahipseniz numaranız ile eş zamanlı sınırsız çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.
Böylece arayan müşterilerinizde numaranız meşgul olmadığı için size ulaşamama sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

KobiPBX Özellikleri ve Fiyatları İçin

Numara Taşıma veya Numara Tahsisi İçin

az para ile çok iş, bulut santral,ip santral,gelişmiş ıp santral,sanal santral, santral hizmeti

HEMEN TEKLİF İSTEYİN BİZ SİZİ ARIYALIM
 • Gigaset
 • Grandstream
 • Jabra
 • Xpeech
 • Ttec
 • Yealink
 • Cisco

 • TEKNOLOJİ ORTAKLARIMIZ

   Biz Sizi Arıyalım

  Direkt Satış
  EyfelSoft