Ücretsiz deneme için lütfen bizi arayın
0850 888 1 444
Veya bu formu doldurarak geri aranma talebinde bulunun
CRM Çözümleri

KobiCRM Müşteri Takip Sistemi Sayesinde İşletmenizdeki Bircokşeyi Takibiniz Altına Alabilirsiniz.

Geleneksel bilindik fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin tümünü içinde bulunduran ve bu özelliklerin dışında, gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği gibi çok sayıda gelişmiş özelliklere sahip olan KobiPBX IP Santral tamamen yazılım (software) tabanlı sunucu üzerinde çalışan  ve bilgisayar ile yönetilen bir sistemdir. KobiPBX hakkında daha detaylı bilgi için IP Santral Nedir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

(Ücretsiz Demo Talebinde Bulunun)

Gelişmiş IP PBX Santral çözümleri için yüksek tutarlar ödemeyin. Şimdi gelişmiş özelliklere sahip IP santrali Kobikom sunucularında barınmak kaydıyla  550 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 3.850 TL'den başlayan fiyatlarla ise sınırsız dahili sınırsız harici hat kapasiteli IP PBX Santrali kendi sunucunuza kurdurabilirsiniz.

Büyük işletmelerin onbinlerce liraya satın alarak tercih etmiş oldukları gelişmiş özellikli IP PBX santrali, artık cüzi ücretlerle satın alarak veya kiralayarak kullanma şansını KobiPBX santraller ile yakalayabilirsiniz. Üstelik sınırsız IP dahili sınırsız IP harici hat seçenekleriyle.

Sizi arayan müşterilerinizi KobiPBX santralin sunduğu gelişmiş karşılama mesajı ile satış, destek, müşteri hizmetleri gibi birçok çağrı grupları oluşturarak karşılayabilirsiniz.

Arayanlara bekleyenler arasındaki sıra numaranız, ortalama bekleme süreniz, bekleme sırasında firmanızın tanıtıcı single müziğini dinletmek gibi bir çok eşsiz özellikler sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kurumsal bütünlüğünü tamamlamış bir firma izlenimi verebilir onların güvenini kazanarak rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.

KobiPBX IP Santrale Aşağıdaki 3 Seçenekten Birini Seçerek Sahip Olabilirsiniz.

1 - Kobikom Sunucularında Barınmak Şartı İle Satın Alarak  ( Bulut Santral)

Bu yöntemle bir defaya mahsus satın almış olduğunuz KobiPBX IP Santral yazılımı Kobikom veri merkezinde Kobikom’un Bulut sunucularında barınacaktır. Bu sebeple internet kesintisi elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlardan santraliniz etkilenmez 7x24 çağrılarınıza cevap verebilir durumda olur. Bu yöntemle IP santral satın alan müşterilerimiz almış olduğu santral kapasitesine göre en az konuşması gereken süre her ay santrallerine otomatik olarak yüklenmektedir.
(Kesintisiz güç kaynağı ve internet altyapısı sağlıklı olmayan müşterilere önerilir.)

2 - Kendi Sunucularınıza Yüklemek Şartı İle Satın Alarak  (Fiziki Kurulum)

Bir defaya mahsus ödeme yaparak satın aldığınız KobiPBX IP Santral yazılımını kendi sunucularına kurdurmak isteyen müşterilerimiz en az PLATINIUM paketi satın almaları gerekmektedir.  Bu paketi satın alan müşterilerimiz sınırsız dahili, sınırsız harici hat seçeneği ve KobiPBX sunduğu tüm gelişmiş özellikleri kullanabilecektir. IP Santral Yazılımı müşterinin kendi sunucusuna (Bilgisayarına) kurulduğu için aylık sadece dışarıya yönelik aramaları karşılığında konuştuğu kadar fatura ödeyecektir.
(Kesintisiz güc kaynağı ve internet altyapısı olan müşterilere önerilir)

3 - Hiç bir Yatırım Yapmadan Aylık Kiralama Yöntemi İle Kullanım  (Kiralık Bulut Santral)

Bu yöntemle herhangi bir yazılım donanım satın almak için yatırım yapmaz, dahili hat ihtiyacınıza  göre paket seçerek KobiPBX IP Sanal Santralin tüm özeliklerini kullanmak üzere aylık kiralayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz IP santralin ilk kurulum ücreti BRONZE ve SILVER paketi için 65 TL + KDV, GOLD ve PLATINIUM paketleri için ise 125 TL + KDV dir.
(Yatırım yapmak istemeyen gelişmiş özellikte santral kullanmak isteyen müşterilere önerilir.)

 

ip santral fiyatları,sanal santral fiyatları,kiralık santral fiyatları,ücretsiz ip santral,bulut santral fiyatları,sahibinden ip santral,kiralık bulut santral,bulut santral,callcenter ip santral,çağrı merkezi ip santral,diğital santral,satlık ip santral,IP santral,IP santral özellikleri,ip santral fiyatı,ip santral nereden alınır,

IP Santral Özellikleri

IP Santral Nedir?

IP Santral sistemi tamamen IP üzerinden çalışan,yönetilen gelişmiş ara yüze sahip dijital IP santral  sistemidir. Sistemin esnek yapısı sayesinde birden farklı senaryoda çalıştırmak ve tamamen müşterinin isteğine göre yapılandırmak mümkündür.
IP santral sistemi IP telefonlar ile kullanıldığında telefon kablosu kullanılmayıp tamamen internet kabloları üzerinden çalışmaktadır.
Bilgisayar olan her masada internet kablosunun olduğunu varsayarsak dahililerin olduğu her masaya ayrıca telefon kablosu çekmeye ihtiyaç kalmayacaktır.
Sistem Bilgisayar üzerine kurulan yazılım ve ek modüller sayesinde çalışmaktadır.

Donanım Gerektirmez

Şirketler için IP Santral sistemlerinin en önemli özelliklerinden biri donanım gerektirmemesidir. Donanım gerektirmemesinin klasik santral sistemlerinde olduğu gibi bakım, servis ücreti kablolama gibi ek ücretler ödemeden aynı zamanda elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Dâhili Hat

Şirketinizde kullanılan masa üstü telefonları IP telefon olarak tercih ederek sınırsız sayıda dahili oluşturabilirsiniz. Kullandığınız dâhili telefonunuzu internet olan her yere götürebilir evinizde internet bağlantısı yaparak ofisinizdeki gibi dâhili hattınızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cep telefonlarına yüklenen uygulama sayesinde cep telefonunuzu WI-FI ve ya 3G üzerinden santralinizle bağlantı kurarak Dect telefon gibi kullanabilirsiniz. Seyahat halinde cep telefonunuzu dâhili telefonunuz gibi kullanabilir diğer dahilileri arayabilir ve ofisinizdeki dahili hattınız arandığında cep telefonunuzdan cevaplayabilirsiniz.

Gelişmiş IVR Sesli Karşılama

IP Santral oldukça gelişmiş IVR sistemine sahiptir. Müşterileriniz sizi aradığında firmanıza özel seslendirme ile onları karşılayabilir, bekleme sırasında onlara dilediğiniz müziği  veya ürün tanıtımınızı dinletebilirsiniz.
Dilerseniz mesai saatleri IVR oluşturabilir mesai saatleri dışındaki çağrıları farklı numaraya yönlendirebilirsiniz. Ayrıca size ulaşılamadığında bırakılan sesli mesajları e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Online Raporlama ve Ses Kayıt

Şirketinizden yapılan tüm görüşmeleri ses kayıt sistemi sayesinde kayıt altına alabilirsiniz. Dâhili abonelere göre gelen ve giden çağrı olarak raporlayabilir, istediğiniz dahiliye veya numaraya göre tüm görüşmeleri geriye dönük dinleyebilirsiniz. Böylece dâhili hatlarınızın yaptıkları tüm görüşmelerinin ayrıntılı raporunu alabilir, yapılan görüşmeleri kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Birden Çok Lokasyon Tek Santral Üzerinde 

Farklı noktalardaki şubelerinizi şehirdışında bile olsa tek santral üzerinden yönetebilir, tüm santral ihtiyaçlarını merkezi santral sistemi üzerinden karşılayabilirsiniz. Böylece tüm lokasyonlarınıza ayrı ayrı santral yatırımı yapmadan, her şube için ayrı ayrı servis ücreti ödemeden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca tek tüm şubelerinizin  aynı noktada gibi davranabilip dahili olarak aralarında tamamen ücretsiz görüşebilir, birbirlerine çağrı aktarıp alabilirler.

Fax'larınızı e-mail Olarak Alın 

IP santral sayesinde gelen fakslarınızı e-mail olarak alabilirsiniz. Bu sayede gereksiz kağıt ısrafından kurtulup e-mail olarak aldığınız faksları istediğiniz taktirde yazdırabilir. veya mail gönderebilirsiniz.Ayrıca ofiste olmasanızda mail adresinizi açabildiğiniz he ryerde size gelen fakslara ulaşabilirsiniz.

 

HEMEN TEKLİF İSTEYİN BİZ SİZİ ARIYALIM

 

 • Gigaset
 • Grandstream
 • Jabra
 • Xpeech
 • Ttec
 • Yealink
 • Cisco

 • TEKNOLOJİ ORTAKLARIMIZ

   Biz Sizi Arıyalım

  Direkt Satış
  EyfelSoft