Ücretsiz deneme için lütfen bizi arayın
0850 888 1 444
Veya bu formu doldurarak geri aranma talebinde bulunun
Kimler Kullanabilir?

4 ile1.000 Dahiliye Kadar Tümleşik IP Santral Çözümleri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Gelişmiş özellikli digital santral kullanmak için yüksek tutarlar ödemek zorunda kalmadan 4 ile 30 + dahili arasında tercihinizi yaparak ihtiyacınıza göre olan Bulut KobiPBX IP Santrali 350 TL den başlayan fiyatlarla satınalabilir veya hiçbir yatırım yapmadan 29 TL'den başlayan fiyatlarla Bulut Santral kiralayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi KobiPBX santralin sunduğu gelişmiş karşılama mesajı ile satış, destek, müşteri hizmetleri gibi birçok çağrı grupları oluşturarak ilgili departmanlara ayırıp çağrılarınızı karşılayabilirsiniz.
Arayanlara, bekleyenler arasındaki sıra numaranız, ortalama bekleme süreniz, bekleme sırasında firmanızın tanıtıcı single müziğini dinletmek gibi bir çok eşsiz özelikler sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kurumsal bütünlüğünü tamamlamış bir firma izlenimi verebilir onların güvenini kazanarak rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler

Şirketinizde yüzlerce dahili abone hattı, onlarca dış hattınız, birkaç farklı şirketiniz, şubeniz olabilir. KobiPBX IP Santral yazılımı ile şirket ve şubelerinizin tüm santral ihtiyaçlarını tek bir santralde toplayıp yönetebilirsiniz. Şirketinizdeki sabit hatları Kobikom'a taşıyarak tüm şubelerinize gelen giden çağrıları tek bir numara üzerinden yönetebilirsiniz. Taşıdığınız sabit hattınıza tanımladığınız Ses paketini tüm şube ve ofislerinizin kullanımına açabilirsiniz. Tüm şubeler tek numara üzerinden konuşsada her şubenizin görüşmelerini ayrı ayrı raporlayabilir veya ayrıntılı fatura talebinde bulunabilirsiniz. Böylece tüm şubelere gelen çağrı adedini, gelen çağrıların ne kadarına cevap verildiğini, arayanların çağrı cevaplanana kadar ne kadar hatta bekletildiğini, kaç kişinin kuyrukta beklediği sırada çağrıyı sonlandırdığını gibi verileri anlık olarak görüntüleyip rapor alabilirsiniz. Böylece tüm şubelerinize ayrı ayrı santral yatırımı yapmadan, her şube için ayrı ayrı servis ücretleri ödemeden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Ayrıca tüm şube ve şirketleriniz aynı bina içersindeymiş gibi, dahili hatlar üzerinden kendi aralarında tamamen ücretsiz görüşebilir, birbirlerine çağrı aktarıp alabilirler.

 

HEMEN TEKLİF İSTEYİN BİZ SİZİ ARAYALIM

 

 • Gigaset
 • Grandstream
 • Jabra
 • Xpeech
 • Ttec
 • Yealink
 • Cisco

 • TEKNOLOJİ ORTAKLARIMIZ

   Biz Sizi Arıyalım

  Direkt Satış
  EyfelSoft