Ücretsiz deneme için lütfen bizi arayın
0850 888 1 444
Veya bu formu doldurarak geri aranma talebinde bulunun
Özel Numara Tahsisi

Numaranız Herkesin Aklında Kalsın

Firmanıza 0850 veya il alan kodunuza göre olan numara bloklarımızdan özel numara tahsis ederek müşterilerinizin gözünde firma prestijinizi arttırabilirsiniz. Üstelik tahsis edeceğiniz numara firmanızın kurumsal kimliğini tamamlarken işletmenizin iletişim maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
Örnek özel numaralar: 0224 532 0 532 : 0216 888 0 888 veya 0850 466 0 444 gibi özel numaraları bir defaya mahsus tahsis ücretini ödeyerek tahsis etmeniz durumunda aylık ve yıllık sabit hat ücreti ödemeden ve  işletmenizde başka hiç bir numaraya ihtiyaç duymadan ömür boyu kullanabilirsiniz.
Kobikom numaralarından herhangi bir numara tercih ettiğinizde işletmenizdeki tüm çağrılarınızı başka hiçbir numaraya ihtiyaç duymadan tek numara üzerinden gönderip almanız mümkün olacaktır. Ayrıca şuan kullanmış olduğunuz sabit numaraları Kobikom'a ücretisiz taşıyarak aynı anda aynı özelliklerle kullanmaya devam edebilirsiniz.
Özel olmayan sıradan tahsis edilen numaraların ise tahsis ücreti yoktur.

özel numara tahsisi,0850 numara tahsisi,yeni numara tahsisi,ip numara tahsisi,voip numara tahsisi,did,ısdn numara,kurumsal numara,voip numara,ip numara,

Yeni Tercih Sayısal Özelikli IP Numaralar

SIP özelliğine sahip olan IP numaralar mali açıdan firmalara %75'e varan tasarruf imkanı sağlamasının yanı sıra, geleneksel PSTN veya 444 numaralara göre teknik açıdan da birçok eşsiz özellik sunmaktadır. Tek numara olarak eş zamanlı sınırsız çağrı alıp göndermesi, sabit ücretinin olmaması, anlık arama kayıtları CDR raporlarının alınabilmesi gibi daha bir çok özellik sağlamaktadır. Bu sebeple 0850 ve IP özellikli numaralar Bankalar, Hastaneler, Sigorta Şirketleri, Hava Yolları gibi günlük çok sayıda çağrı alıp gönderen kurumsal ve büyük ölçekli firmaların tercihi durumdadır. Normal Analog hatlarda bu özellikler elde edilemez veya edilmesi için çok yüksek ücretler ödenmesi gerekirken SIP uyumlu hatlarda ise bu özellikler ücretsiz olarak elde edilmektedir.

SIP Protokolu hakkında daha detaylı bilgi için http://tr.wikipedia.org/wiki/SIP adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

HEMEN TEKLİF İSTEYİN BİZ SİZİ ARIYALIM

 

 • Gigaset
 • Grandstream
 • Jabra
 • Xpeech
 • Ttec
 • Yealink
 • Cisco

 • TEKNOLOJİ ORTAKLARIMIZ

   Biz Sizi Arıyalım

  Direkt Satış
  EyfelSoft