KobiKom'dan 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir içi, Şehirler arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz. 0850 numara hizmeti Sabit hatlarınızı daha gelişmiş özelliklerle kullanırken, telefon faturalarınızı %80'e varan azaltma imkanı yakalarsınız.

Adınıza online olarak 0850 Numara tahsis etmek, özel numara ücretleri hakkında bilgi ve numara seciminizi 0850 Numara Tahisisi sayfamızdan üzerinden edine bşilirsiniz.

0850 numara, 0850 numara alma, 0850 numaralar, 0850 numara alma,0850 numara nasıl alınır, 0850 numara başvurusu, 0850 hat alma, 0850 hat nasıl alınır, 0850 hat tahsisi, 0850 numaralar,0850 numara ücretleri0850 numara asla meşgul çalmaz ve bu sebeple 0850'li numarayı tercih eden işletmeler tek numara üzerinden eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderme imkanı elde etmekteler. Böylece onlarca numara yerine, tek bir numara kullanarak her numara için ayrı ayrı fatura ödemek zorunda kalmıyor ve gelen tüm çağrılarını kaçırmadan cevaplıyorlar. Sizde işletmenize 0850'li numara alarak bir yandan tasarruf ederken diğer yandan çağrı kaybı ile beraber potansiel müşteri kaybınızı da önleyebilirsiniz.0850 numaranız işletmenizin bulunduğu İl dışından arandığında 444'lü numaralarda olduğu gibi gelen çağrılardan dolayı size herhangi bir yönlendirme ücreti yansıtılmaz, aksine aylık 30.000 dakika ve üzeri çağrı aldığınızda arandıkça kazan kampanyamız dahilinde bedava dakikalar kazanır, kazandığınız dakikalar ile ücretsiz konuşma elde edersiniz.
Mevcut numaralarınızı da Kobikom üzerine taşıyarak 0850'li numara ile birlikte aynı avantajlardan yararlanarak kullanabildiğinizi unutmayın. Numara Taşıma İle İlgili bilgi için Sabit Numara Taşıma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.İşletmenize, çoğunlukla Kurumsal işletmelerin tercih etmiş olduğu 0850 numara alarak, kurumsal kimlik oluşumunuza katkıda bulunmuş olur ve rekabet gücünüzü artırmış olursunuz. Tüm görsel, işitsel ve matbu evraklarınızda erişim numarası olarak tek bir 0850 numaranızı yazarak güven sağlarsınız. Birden çok şubeniz olsa bile tüm şubeleriniz tek bir 0850 numara üzerinden aynı anda görüşme sağlayabilir, hata aralarıda tamamen ücretsiz görüşmüş olurlar.0850 Numaranızı bulunduğunuz coğrafyadan bağımsız olarak internetin olduğu her şehirde ya da Ülkeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. SIP uyumlu olan tüm IP Telefon, IP Santral, Gateway, veya PC ya da akıllı telefonlara yükleyeceğiniz uygulama aracılığı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.  • 0850 Numaranın kurulum, ilk tahsis ve aylık herhangibir sabit ücreti bulunmamaktadır.
  • IP Tabanlı olması nedeni ile sınırsız sayıda çağrı alma ve gönderme özeliğine sahiptir.
  • Sizi arayanlara ilave bir ücretlendirme yansımaz, mevcut paket tarifelerinden sabit bir numara aramış gibi ücretlendirilirler.
  • Gelen çağrılardan dolayı 444 numarada olduğu gibi size herhangi bir ücret yansımaz.
  • Kobikom Aboneleri arasında ücretszi konuşursunuz.
  • Tüm SIP uyumlu cihazlarda ek bir donanıma ve lisansa ihtiyac duymadan hemen kullanamya bşlayabilirsiniz.
  • Yurtiçi ve  Yurtdışı tüm aramalarınızı %70'e varan indirimli tarifeler ile gerçekleştirmiş olursunuz.
  • 0850 Numaranızı İnternetin olduğu her yerden uygulama veya IP telefon araçılığı ile kullanabilirsiniz.
  • IP tabanlı olması nedeni ile yönetimi ve istediğiniz eş zamanlı ağrıya göre ölçeklendirebilrsiniz.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder