Sabit numara taşıma hizmeti hizmet sağlayıcınızı değiştirirken mevcut numaralarınızı korumanızı sağlar. 444 numaralar hariç 0212,0312,0224 gibi coğrafi alan kodlarına sahip tüm İllerimizdeki PSTN, ve ISDN (PIR) numaralar taşıma hizmetinden yararlanabilir. Sabit numara taşıma işlemini Mobil telefon numaranızın taşınma işlemi ile aynı değerlendirebilirsiniz. Sabit numaralarınızı Kobikom üzerine taşıyark faturalarınızı yarı yarıya azaltırken, teknik açıdan da büyük avantaj elde etmiş olursunuz.

numara taşıma hizmeti, sabit hat taşıma,sabit numara taşıma,voip numara, sabit numara taşıma, İstanbul için numara taşıma,bursa için numara taşıma,sabit ücreti olmayan numara,sip numara,voip numara,ip numara,numara taşıma hizmeti

Numara Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Sabit telefon hatlarınızı Kobikom A.Ş üzerine taşıyarak aylık telefon faturalarınızı %80’e varan oranda azaltabilirsiniz. Numaranızı taşıdığınızda mali avantajınıza ilave olarak teknik açıdan da sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan bakır kablo ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden çalışan VoIP altaypısı ile daha gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil IP numaralar kullanırsınız. Numaralarınız  taşıma sonrasında analog yapıdan IP yapıya geçiş yaparak asla meşgul çalmayan numara özelliğini kazanmış olur.

 Bazı Avantajları

  • Taşımış olduğunuz numaralarınıza Sabit hat ücreti ödemezsiniz.
  • Tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.
  • İletişim maliyetlerinizde %80 'e varan tasarruf edersiniz.
  • Numaranızı SIP uyumlu tüm cihalzarda daha gelişmiş özelliklerle kullanma imkanı yakalarsınız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder