Kampanyalar | KobiKom A.Ş.

Hepsi Bir Arada

Bulut Tabanlı

Dijital İletişim Paketi

Kampanyalar

Kampanyalar Sürelidir Acele Edin, Fırsatı Yakalayın!


SMS Hizmeti Kampanyası

Ücretsiz İYS Veri Yükleme ve Yönetimi


Kampanya Şartları; Kampanya dahilinde 75.000 Adet kayıtlı iletişim adreslerinizi İYS sistemine ücretsiz olarak girilmesi ve 1 YIL süre ile ücretsiz veri güncellenmesi/ yönetmesi sağlanmaktadır. Kampanyadan tek seferde en az 500.000 Adet SMS hizmeti alan abonelerimiz yararlanabilmektedir. SMS kullanım süresi 1 Yıldır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Başvur
Bulut Santral Kampanyası

Bulut Tabanlı İletişim Paketi


Kampanya şartları aşağıda belirtildiği gibidir. <p>• Kampanya sadece yeni abonelikler için geçerlidir. <p>• 3 Hizmetin birlikte alınması durumunda geçerli olup en az 6 Aylık hizmet alımı önceden yapılması gerekmektedir. <p>• Kampanya farklı bir aboneye devri yapılamamaktadır. <p>• Kobikom belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. <p>• Fiyatlara tüm vergileri dahildir. <p>• Kampanya dahilinde ilgili hizmetler 790 TL ücretlendirme süresi 6 Aydır. 12 Ay taahhüt veren abonelerde uygulanacaktır. <p>Kampanya 30,11,2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Başvur
Bulut Santral Kampanyası

%15 Bulut Santral İndirimi!


3 ve üzeri numara taşıyan abonelere özel Santral Kiralama veya Satın alımlarında %15 indirim uygulanmaktadır. Farklı Operatörde olan 3 ve üzeri numaralarını Kobikom’a taşıması halinde uygulanacaktır. Kampanya 30,11,2024 tarihine kadar geçerlidir.

Başvur
SMS Hizmeti Kampanyası

Yeni Abonelere Özel Yarısı Bizden SMS Kampanyası


Aldığınız SMS Adedinin Yarısı Kadar SMS Ücretsiz. Aldığınız SMS paketinin yarısı bizden kampanya limiti 200.000 SMS ile sınırlıdır. Kampanya dahilinde almış olduğunuz paketin yarısı kadar SMS adedi paketinize ilave olarak hesabınıza yüklenecektir. Kampanya 30,11,2024 tarihine kadar yeni abonelikler için geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Başvur
Sabit Hat Kampanyası

İletişimde Dijital Dönüşüm Kampanyası!


Sabit Telefon Hatlarınızı Dijitalleştirin Maliyetlerinizi Yarı Yarıya Azaltın. Sabit numaranızı Kobikokm’a taşıyarak dijitalleştirmenin yanı sıra, seçmiş olduğunuz tüm dakika paketlerinde ilk 3 Ay %50 indirim uygulanacak olup, 3 Ay sonra liste fiyatı üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya, numarasını taşıyan aboneler için geçerli olup, 30.11.2024 Yılına kadar geçerli olup, 24 Ay taahhüt veren abonelerde uygulanacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Başvur
SMS Hizmeti Kampanyası

OTP SMS Kampanyası


Kampanya Şartları; 100.000 ve Üzeri SMS paket alımlarında, paket dahilindeki SMS’leri OTP SMS olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Alınan paketin kullanım süresi bir yıldır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Başvur
Sabit Hat Kampanyası

Her Yöne Dakika Paketlerinde %30 Net İndirim!


Farklı Operatörde kullanmış olduğunuz sabit numaranızı Kobikom’a taşıyarak İhtiyaç duyduğunuz Dakika paketlerinde %30 net indirim fırsatından hemen yararlanın. Kampanyadan en az bir numara taşıyarak 24 Ay taahhüt veren abonelerimiz yararlanabilecektir. Kampanya 30,11,2024 tarihine kadar geçerlidir.

Başvur

Kimler Tercih Etti?


Kobikom'u Tercih Eden Mutlu Müşteriler :)


Teknoloji Ortaklarımız

Yealink Grandstream Gigaset Jabra Sennheiser Fanvil Huawei Plantronics Cisco Panasonic