Kampanyalar | KobiKom A.Ş.

10.Yılımıza Özel

Bulut Santral Hizmetinde

%30

İndirim İmkanı

Kampanyalar

Kampanyalar Sürelidir Acele Edin, Fırsatı Yakalayın!


İnternet Hizmetleri Kampanyası

ADSL Fiyatına FİBER İnternet İndirimi


Ayda 59 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Başvur
0850 Numara Hizmeti Kampanyası

0850'li Numarasını Taşıyan ya da Alan İlk 6 Ay Ücretsiz Konuşuyor


Kampanya Şartları; Kobikom’dan yeni alacağınız 0850 numaranızı veya taşımış olduğunuz 0850 numaranıza tanımlamış olduğunuz paket miktarı kadar ilk 6 ay ücretsiz konuşma hakkı elde edersiniz. İlgili kampanya 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olup bu süreden önce iptal edilmesi veya hattı farklı operatöre taşınması halinde sağlanan indirim ücretleri aboneden talep edilecektir. Paket içi yönler hakkında bilgiyi paket tarifeleri şartlarına bakarak bulabilirsiniz. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Başvur
Bulut Santral Kampanyası

Bulut Santral Hizmeti (10. Yılımıza Özel ) Kampanya


Kampanya Şartları; Bulut Santral Hizmetlerimizde Satın Almalarda %30, a, Kiralamada %35,e Varan İndirim İmkanı. 12 Dahili ve üzeri bulut santral paketi alan kullanıcılara kampanya dahilinde satın almalarda liste fiyatı üzerinden %30’a, Kiralamalarda %35’ye varan indirim uygulanacaktır. İlgili kampanya 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olup bu süreden önce hizmet alınan hatların iptal edilmesi vey farklı operatöre taşınması halinde kampanya dahilinde sağlanan tüm indirim oranı ücretleri aboneden talep edilecektir. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Başvur
Sabit Hat Kampanyası

Sabit Numaranı Kobikom’a Taşı 6 Ay Ücretsiz Konuş


Kampanya Şartları: Her taşınan numara için İlk 6 Ay Yurtiçi her yöne 250 Dakika bedava konuşma paketi tanımlanacak olup, ücretsiz dakikalar sadece paket içi yönlere doğru aramalar için kullanılacaktır. İlgili kampanya 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olup bu süreden önce iptal edilmesi veya hattı farklı operatöre taşınması halinde sağlanan indirim ücretleri aboneden talep edilecektir. Paket içi yönler hakkında bilgiyi paket tarifeleri şartlarına bakarak bulabilirsiniz. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Başvur
SMS Hizmeti Kampanyası

Satın Aldığınız SMS'lerin Yarısı Bizden


SMS'in adetini siz seçin yarısı bizden olsun.

Başvur
SMS Hizmeti Kampanyası

İleti Gönderimleriniz İYS İle Daha Kontrollü ve Risksiz!


İYS ile iletilerinizi daha güvenli gönderin.

Başvur
SMS Hizmeti Kampanyası

İYS Sistemine Veri Gişelerinizi Ücretsiz Olarak Yapalım


Kampanya Şartları; Kayıtlı iletişim adreslerinizi İYS sistemine ücretsiz olarak girilmesini ve 1 YIL süre ile ücretsiz veri güncellenmesi hizmet alınmasını sağlamaktadır. Kampanyadan en az 200.000 Adet SMS hizmeti alan abonelerin 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olup bu süreden önce aboneliğini iptal edilmesi veya hatlarını farklı Operatöre taşınması halinde sağlanan indirim ücretleri aboneden talep edilecektir

Başvur
IP Telefon Kampanyası

Aylık 15 TL Taksitle IP Telefon Fırsatını Kaçırmayın


Kampanya Şartları; Polycom SoundPoint IP 331 IP Telefonları Aylık 15 TL + KDV ve 24 Ay Taksitle Alarak İletişim Altyapınızı Dijitalleştirin. Kobikom üzerinden ses hizmeti alan Yeni abonelerin 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olup bu süreden önce aboneliğini iptal edilmesi veya hatlarını farklı Operatöre taşınması halinde sağlanan indirim ücretleri aboneden talep edilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Başvur
BTSO BİZ Kampanyası

BTSO Biz Üyelerine Özel İndirim Kampanyası


Kobikom BTSO Biz üyelerine özel indirim fırsatı, Sabit Telefon, Toplu SMS ve IP Santral Hizmetlerinde %20, Metro Ethernet hizmetinde %30’a Varan indirim imkanı sunmaktadır. İlgili kampanya yeni abonelere açık olup 24 Ay taahhüt verilmesi ile geçerli olacaktır. Bu süreden önce aboneliğini iptal edilmesi veya hizmetlerin farklı Operatöre taşınması halinde sağlanan indirim ücretleri aboneden talep edilecektir. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. http://www.btso.biz/Kampanya/KOBIKOM

Başvur

Kimler Tercih Etti?


Kobikom'u Tercih Eden Mutlu Müşteriler :)


Teknoloji Ortaklarımız

Yealink Grandstream Gigaset Jabra Sennheiser Fanvil Huawei Plantronics Cisco Panasonic