İnternet Hizmetleri | KobiKom A.Ş.

KobiNet

Ekonomik ve

Hızlı İnternet


Altyapı Sorgulama

İnternet Altyapı Sorgulama

Altyapınızın Desteklediği En Hızlı İnterneti En Uygun Fiyata Alın


Altyapı sorgulama ekranından bölgenizde desteklenen hız ve bağlantı türünü anında öğrenin. Altyapınızın desteklediği en yüksek hızda bağlantıyı KobiNet’ten en uygun fiyata alın. Üstelik Kobikom’un gelişmiş altyapısı ve 10 Yılı aşkın sektör deneyiminden faydalanarak internet ihtiyacınızın yanı sıra; Sabit Telefon, SMS, Bulut Santral gibi iletişim ihtiyaçlarınızı tek noktandan karşılayarak büyük fiyat avantajı elde edersiniz.

İnternet Altyapı
 Sorgulama
Sepete Git 0
Fiyatlar


Ekonomik ve Hızlı İnternet

Işık hızında internet ve ekonomik fiyatlar

FİBER Fiber/VDSL
Metro İnternet METRO
Erişim Hızı VOIP Telefon Özelliği Tarife
Hız Testi
Fiber/VDSL
39 TL den Başlayan Fiyatlarla 
24 Mbps'e Kadar Fiber İnternet

39 TL den Başlayan Fiyatlarla 24 Mbps'e Kadar Fiber İnternet

Ekonomik ve Hızlı internet hizmetimiz ile bir adım önde olun


Işık Hızında internete sahip olmak hiç bu kadar ekonomik olmamıştı, Bölgenizde Fiber internet altyapısı varsa Kobikom’un rekabetci Fiber internet tarifeler ile ışık hızında internet kullanabilirsiniz. Bölgenizde Fiber altyapı olup olmadığını öğrenmek için 0850 888 1 444 iletişim numarasından bilgi alabilir veya adres bilgileriniz ile sorgulama yapabilirsiniz.

VDSL, yüksek hızlı İnternet sağlamak için bakır telefon hattını veya fiber optik kablolar kullanır. VDSL, DSL internet türünün sektördeki en hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahiptir. VDSL ve VDSL2, yaklaşık 1,5 km mesafeye kadar ADSL / 2 + ile karşılaştırıldığında daha hızlı geniş bant performansı sağlayabilir. 1.5 km mesafeden sonra VDSL2, ADSL2 + ile karşılaştırılabilir hızlara sahip olurlar.

Modem, cihazlarınızı kablolar kullanarak İnternete bağlayan küçük bir kutudur. VDSL, optimum İnternet hızlarına ulaşmak için uyumlu bir VDSL modem gerektirir. İnternet servis sağlayıcınıza bir telefon hattı üzerinden bir VDSL Modem bağlanır.

Metro Ethernet

Size Özel Paylaşımsız Metro Ethernet


Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hizlı bağlanırsınız

Metre Ethernet hizmeti fiber kablo aracılığı ile bölgenizdeki ana omurga ile aranızda paylaşımsız bir bağlantı oluşturur. Dolayısıyla birilerinin interneti yoğun kullanması ya da aynı anda internete oluşan yoğun kullanımdan paylaşımsız bağlantınız sayesinde siz etkilenmez. Bunu size ayrılmış dört şeritli bir oto yol gibi düşünün. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde hızınızı yavaşlatan bir unsur oluşmaz.

Size Özel 
Paylaşımsız Metro Ethernet
Kampanyalar
Sabit Telefon ve Fiber İnternet
            
İkisi Bir Arada

Sabit Telefon ve Fiber İnternet İkisi Bir Arada


Kobinet ile ekonomik ve hızlı internet ile tanışın! Kampanya yeni aboneler için geçerlidir, taahütsüz olarak yararlanabilirsiniz. 100 Mbps'ye kadar Fiber internet ve 1000 Dakika Sabit Telefon hizmeti fırsatını kaçırmayın. 2'si bir arada kampanyası sınırlı süre için geçerlidir acele edin, bu fırsattan sizde yararlanın. 

Kimler Tercih Etti?


Kobikom'u Tercih Eden Mutlu Müşteriler :)


İş Yeriniz veya Eviniz İçin İhtiyacınız Olan Hızı ve Bağlantı Türüne Göre Online Abonelik


Teknoloji Ortaklarımız

Yealink Grandstream Gigaset Jabra Sennheiser Fanvil Huawei Plantronics Cisco Panasonic