İnternet Hizmetleri | KobiKom A.Ş.

İster ADSL,

İster Metro

Ethernet Hizmeti


KobiNET Hızlı ve 
Ekonomik İnternet

KobiNET Hızlı ve Ekonomik İnternet

Internet erişiminizi daha uygun fiyata daha hızlı hale getirdik.


İster taahhütlü ister taahhütsüz en uygun internet tarifelerini sizin için oluşturduk.

KobiNET'in karmaşık tarife yapısından uzak, yalın ve anlaşılabilir internet tarifelerinden birini seçerek evinizde veya iş yerinizde, ADSL, VDSL/FİBER, G.SHDSL veya METRO ETHERNET hizmetlerinden birini seçerek KobiNET internet kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Sizde 8 Mbps'e kadar sınırsız interneti 48 TL'ye kullanma şansını kaçırmayın.

KobiNet internet ile yüksek fatura korkusu olmadan güvenle internet bağlantınızı kullanabilirsiniz. Faturalarınızı ister kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilir isterseniz de Fatura Öde sayfamız üzerinden anında ödeyebilirsiniz.

ADSL

ADSL (Asimetrik Dijital Abone Hattı) Nedir?

ADSL internet bağlantı türü, mevcut bakır telefon hatları üzerinden çalışan bir internet türüdür.


ADSL hizmeti, çevirmeli internetin sağladığından daha hızlı bağlantı hızları sunan bir iletişim teknolojisidir. Altyapısı yenilenmiş birçok alanda fiber internet bağlantılarıyla yerini almış olsa da, ADSL hizmet türü hâlâ önemli bir teknolojidir ve Ülkemizde özellikle kırsal bölgelerde milyonlarca kullanıcının internete bağlanmasını sağlamaktadır.

İş yerinize ya da evinize ihtiyacınız olan ADSL hizmeti fiyatları için fiyatlar sayfamızı ziyaret edin.

ADSL (Asimetrik Dijital Abone Hattı) 
Nedir?
VDSL/Fiber
39 TL den Başlayan Fiyatlarla 
24 Mbps'e Kadar Fiber İnternet

39 TL den Başlayan Fiyatlarla 24 Mbps'e Kadar Fiber İnternet

Ekonomik ve Hızlı internet hizmetimiz ile bir adım önde olun


Işık Hızında internete sahip olmak hiç bu kadar ekonomik olmamıştı, Bölgenizde Fiber internet altyapısı varsa Kobikom’un rekabetci Fiber internet tarifeler ile ışık hızında internet kullanabilirsiniz. Bölgenizde Fiber altyapı olup olmadığını öğrenmek için 0850 888 1 444 iletişim numarasından bilgi alabilir veya adres bilgileriniz ile sorgulama yapabilirsiniz.

VDSL, yüksek hızlı İnternet sağlamak için bakır telefon hattını veya fiber optik kablolar kullanır. VDSL, DSL internet türünün sektördeki en hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahiptir. VDSL ve VDSL2, yaklaşık 1,5 km mesafeye kadar ADSL / 2 + ile karşılaştırıldığında daha hızlı geniş bant performansı sağlayabilir. 1.5 km mesafeden sonra VDSL2, ADSL2 + ile karşılaştırılabilir hızlara sahip olurlar.

Modem, cihazlarınızı kablolar kullanarak İnternete bağlayan küçük bir kutudur. VDSL, optimum İnternet hızlarına ulaşmak için uyumlu bir VDSL modem gerektirir. İnternet servis sağlayıcınıza bir telefon hattı üzerinden bir VDSL Modem bağlanır.

Metro Ethernet

Size Özel Paylaşımsız Metro Ethernet


Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hizlı bağlanırsınız

Metre Ethernet hizmeti fiber kablo aracılığı ile bölgenizdeki ana omurga ile aranızda paylaşımsız bir bağlantı oluşturur. Dolayısıyla birilerinin interneti yoğun kullanması ya da aynı anda internete oluşan yoğun kullanımdan paylaşımsız bağlantınız sayesinde siz etkilenmez. Bunu size ayrılmış dört şeritli bir oto yol gibi düşünün. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde hızınızı yavaşlatan bir unsur oluşmaz.

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası

Metro Ethernet hizmetinde Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası Metro Ethernet İnternet Hizmeti’nde Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası, Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak Bağlantı Ücreti’nde indirim olanakları sunar. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Metro Ethernet Hizmeti Size Neler Sağlar?

Maliyet Tasarrufu
Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez.

Uyumlu Altyapı

Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

Size Özel İnternet

Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz.

Limitsiz Data Gönderimi

Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.

Yüksek Download ve Upload Hızı

5 Mbit/sn ile 100 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir. Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

Size Özel 
Paylaşımsız Metro Ethernet
G.SHDSL

G.SHDSL Bakır hatlar üzerinden simetrik bağlantı imkanı sağlayan DSL türüdür.


Bakır hatlar üzerinden simetrik bağlantı imkanı sağlayan DSL türüdür. G.991.2 olarak da bilinen G.SHDSL, ITU tarafından geliştirilen simetrik DSL için uluslararası bir standarttır . G.SHDSL, 192 kbps ile 2,31 Mbps arasındaki hızlarda tek bir çift bakır tel üzerinden simetrik veri akışlarının gönderilmesini ve alınmasını sağlar.

G.SHDSL, ADSL ve SDSL gibi diğer DSL teknolojilerinin özelliklerini birleştirilerek geliştirildi. ve T1 , E1 , ISDN , ATM ve IP sinyallerini taşımakadır. G.SHDSL İnternet hizmeti, uluslararası bir standart olarak sıfırdan geliştirilen ilk DSL teknolojisidir.
Genellikle geniş bant internet altyapısının olmadığı yerlerde noktaya bağlantı için kullanılmaktadır.

G.SHDSL Bakır hatlar üzerinden simetrik bağlantı imkanı sağlayan
 DSL türüdür.
Sepete Git 0
Tarifeler

İnternet Tarifeleri

Işık hızında internet ve ekonomik fiyatlar

ADSL

ADSL

FİBER

FİBER/VDSL

G.SDHSL İnternet

G.SHDSL

Metro İnternet

METRO

Erişim Hızı VOIP Telefon Özelliği Tarife (Ay)
Erişim Hızı VOIP Telefon Özelliği Tarife
Erişim Hızı VOIP Telefon Özelliği Tarife
Erişim Hızı VOIP Telefon Özelliği Tarife

Kimler Tercih Etti?


Kobikom'u Tercih Eden Mutlu Müşteriler :)


İş Yeriniz veya Eviniz İçin İhtiyacınız Olan Hızı ve Bağlantı Türüne Göre Online Abonelik


Teknoloji Ortaklarımız

Yealink Grandstream Gigaset Jabra Sennheiser Fanvil Huawei Plantronics Cisco Panasonic