Kobikom'un geniş hizmet çeşitliliğinden yararlanarak bölgenizdeki müşterilerinizin, Sabit telefon, Toplu Sms, İnternet, Santral gibi iletişim harcamalarından aylık kazanc elde edebilirisiniz. Ayrıca müşteri portföyünüze yeni müşteriler katarsınız.

Sektördeki 10 yıllık deneyimimiz, bilgi ve ürün çeşitliliğimiz ile hızlı gelişmekte olan Telekomünikasyon sektöründe bizimle çalışacak yeni bayi ve çözüm ortaklıkları arayışı içerisindeyiz. Bölgesinde belirli ölçüde müşteri portföyüne sahip güven telkin eden firma ve bireysel başvuruları öncelikli olarak değerlendirmekteyiz.

Kobikom'dan bayilik alarak bölgenizde aşağıdaki hizmetlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Bayi kar paylaşımı ve kazanç bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.   
sabit telefon bayiliği, 0850 numara bayiliği, 0850 numara, 0850 numara nasıl alınır, toplu sms bayiliği, sms bayiliği, ip santral bayiliği, santral bayiliğiİşletmelere Tümleşik İletişim Çözümleri Sunuyoruz

KobiKom 2009 Yılında BTK’dan almış olduğu STH, ISS,ve SMŞH lisansları çerçevesinde Kendi altyapısı üzerinden her ölçekte İşletmeye Ses, İnternet, SMS, Bulut Santral, Çağrı Merkezi Çözümleri gibi tümleşik iletişim çözümleri sağlamaktadır. 

 


Yeni Nesil Haberleşme Altyapısı Kuruyoruz

40 Yıl önceki teknoloji ile çalışan PSTN kablolardan uzaklaşıp, yeni nesil VoIP teknolojisi ile çalışan telefon hatları üzerinden daha gelişmiş özelliklerle daha ekonomik sabit telefon hizmetleri sağlıyoruz. İşletmeler mevcut numaralarını Kobikom’a taşıyarak hizmet alabildikleri gibi, 0850 yada 0212,0312,0232 gibi İl alan kodlarına göre numaralar üzerinden hizmet sağlıyoruz.


 

Birinci Sınıf Bulut Santral Çözümleri Sağlıyoruz

KobiPBX 1 ile 1000 dahili aboneye kadar Santral gerekesimi olan işletmelere şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi özeliklerle IP Santral ile Bulut Santral hizmeti sağlıyoruz.
Bu sebeple ülkemizin önde gelen birçok Kurumsal işletmesi ve 4.000’i aşkın firma KobiPBX IP Santrali tercih etmiş durumdadır.

 


0850 888 xx xx  özel Numara bloğumuzla İşletmeler Kurumsal Kimlik Kazandırıyoruz.

Kurumsal işletmelerin çoğunlukla tercih ettiği 0850 numara bloğundan 0850 888 gibi özel numara ile akılda kalıcı numaralar sunuyoruz.

 

 


 

Yeni İş Fırsatları Sunuyoruz

Giderek büyüyen VoIP ve tümleşik iletişim pazarında yüksek karlılık elde etmeniz ve bunu her ay sabit gelire dönüştürme fırsatı sunuyoruz. KobiKom cazip ve yüksek komisyon oranları sunarak hevesli iş ortaklarıyla her geçen gün büyüyen bu pazarı yakalamak istiyoruz.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder