İş hayatında karşılama her daim çok önemlidir. Peki işletmenizi arayan müşterileri Telefon santralinizin nasıl karşıladığını hiç düşündünüz mü?

İşletmelerin büyük bir çoğunluğu halen günümüzün ihtiyaçlarına cevap vermeyen 40 yıl önceki teknoloji ile çalışan Analog santral altyapısı kullanmakta. Mevcut Analog  PBX Santral sistemleri, son yıllarda teknolojinin artması ile birlikte günümüzün ihtiyaçlarına cevap veremez ve karşılayamaz duruma geldi. Ayrıca işletmelere olan teknik bakım, donanım gibi büyük maliyetleri ve kısıtlı özellikleri nedeni ile dezavantajları büyük ölçüde fazlalaştı. Basitçe söylemek gerekirse, işletmeler için Analog PBX telefon sistemlerinin yüksek maliyeti kaçınılmazdır ve modern iletişimin en temel ihtiyaçlarını bile sağlayamaz.Öne Çıkan Avantajları

  • Uygun fiyata gelişmiş özelliklere sahip yeni nesl IP Santral kullanırsınız.
  • Aylık sabit telefon faturalarınızı %80'e varan azaltırsınız.
  • Ek lisans ve ilave karta gerek duymadan eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderirsiniz.
  • Dahili hat kapasitenizi ihtiyaçlarınıza göre sınırsız ölçeklendirebilirsiniz.

KobiPBX Bulut Santral çözümü pahalı ve karmaşık olmadığı gibi teknik uzmanlık gerektirmez. 
Yöneticiler ve çalışanlar bulundukları her yerden hızlı ve kolay bir şekilde işletme içindeymiş gibi santrallerini yönetebilir, kullanabilirler.  
Daha önceki Analog PBX sistemleri bir zamanlar önemli avantajlar sağladı, ancak son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile beraber bu avantajlar günümüzün ihtiyaçlarına cevap veremez ve karşılayamaz duruma geldi.  Ayrıca işletmelere olan büyük maliyetleri ve kısıtlı özellikleri nedeni ile dezavantajları büyük ölçüde fazlalaştı. 
Geleneksel olarak kullanılan donanımsal PBX sistemleri esnek değildir ve iş akışına uyum sağlayacak ölçeklenebilirlikten yoksundur. Mobil cihazlar ile uyumlu çalışmaması ve farklı adreslerdeki birden fazla yerleşkenin birbirleri ile sorunsuz bağlantısını engeller. Bunlara ek olarak, donanım ve bakımı nedeni ile önemli bir yatırım, aynı zamanda sürekli maliyet gerektirir.  Basitçe söylemek gerekirse, işletmeler için Analog PBX telefon sistemlerinin yüksek maliyeti kaçınılmazdır ve modern iletişimin en temel ihtiyaçlarını sağlayamaz.IP Santral sisteminizi istekleriniz doğrultusunda kurup IP Telefonlarınıza tanımlayarak size kullanıma hazır halde gönderiyoruz. Kargo ile gelen telefonlarınızı tak çalıştır yöntemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

30 Yıl önceki teknoloji İle çalışan bakır telefon altyapınızı değiştirme zamanı gelmedi mi sizce? Dünya üzerinde telefon haberleşmesinin%70’i VoIP teknolojisi üzerinden gerçekleşmekte. Gelişmiş ülkelerde VoIP kullanım oranı her geçen gün artmakta. Yeni nesil haberleşme sistemi olan VoIP ile birlikte işletmeler, iletişim maliyetlerinde %80’e varan tasarruf elde etmekteler.KobiPBX Bulut IP Santral, geleneksel olarak kullanılan donanımsal PBX sistemlerine göre daha esnek ve ekonomik olmasının yanı sıra, iş akışınıza uyum sağlayabilir yapıdadır, dahili ve harici hat kapasitesi ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilir.
Mobil cihazlar ile uyumlu çalışması sayesinde internetin olduğu her yerden mobil cihazınız ile santralinizi iş yerinizdeymiş gibi kullanabilirsiniz.Günümüzde çoğu işletme için, çalışanlarına ikinci iletişim numarası vermek oldukça maliyetli iken, çalışanlar da iş için ayrı, kişisel aramalar için ayrı iki telefon taşımak istemiyorlar.
KobiPBX IP Santral, çalışanların mobil cihazlarını şirket iş telefonu sistemine tam olarak entegre eden Kobikom mobil uygulamasıyla bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Çalışanlar, KobiPBX IP Santral mobil uygulamasını kullanarak Şirket santralini kullanarak, telefon görüşmelerini yapabilir, sesli postalarını kontrol edebilir, faks ve kısa mesaj gönderip alabilirler. Sesli konferanslar ve çevrimiçi toplantılar kurabilir veya katılabilirler. Çalışanlarınız bütün bunları Mobil telefonları üzerinden yaparken onların kişisel numaraları değil, KobiPBX Santrale tanımlı işletme numaralarını kullandıkları için iş kimliğinizi korurlar.

 BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder