30 Yıl Önceki Teknolojiden Kurtulun

Günümüzde geleneksel olarak kullanılan iki tel bakır kablo PSTN numaralar çok eski teknoloji ile çalışması nedeni ile bakım ve aylık maliyet oluşturmaktadır ve günümüzün ihtiyaçlarına cevap verememektedir. 0850 Numara ile tercih ettiğinizde, VoIP teknolojsi ile yeni nesil haberleşme altyapısı kullanmış olursunuz. Aylık sabit hat ücreti ve bakım maliyetlerinden kurtularak sabit hat sayınızı ihtayaçlarınıza göre tek numara üzerinden ölçeklendirebilirsiniz.

 

 • KobiPBX IP Santral İle
 • Farklı Marka IP Santraller İle
 • Analog Santral İle
 • Softphone Aracılığı İle Mobil Telefonlar  ve Bilgisayarınızda 
 • Yönlendirme ile
 • Doğrudan IP Telefonlarda

 Bazı Avantajları

 • Çağrı yönlendirme seçeneği ile internetinizin olmadığı durumlarda da çağrı alabilirsiniz.
 • Yurtdışına çıktığınızda romnig ücretleri ödemeden numaranızın üzerinden çağrı gönderip alabilirsiniz.
 • IP Santral, Analog Santral, IP Telefon, Softphone Aracılığı ile farklı cihaz ve donanımlarda kullanabilirsiniz.

0850 NUMARANIZI NASIL KULLANACAĞINIZI SEÇİN

 • KobiPBX IP Santral Üzerinden (En verimli ve özellikli kullanım seçeneği)

  0850 Numaranızı KobiPBX IP santral üzerinden kullandığınızda 0850 numaranın size sunmuş olduğu özelliklere ilave olarak, eş zamanlı sınırsız çağrı alıp gönderme, online fax, tüm görüşmelerin ses kayıt altına alınması, firmanıza özel karşılama ve bekmeleme müzügi gibi bir çok yenilikçi özelliklerden yararlanmış olursunuz. Daha fazla bilgi için KobiPBX IP Santral Paketleri ve diğer özelliklerine göz atın.

 • Mevcut IP PBX Santralim üzerinde

  Santralinizin IP tabanlı olması ve üzerinde SIP (VoIP) dış hattının bulunması durumunda 0850 numaranızı doğrudan kendi santralinize SIP Trunk özelliği ile bağlayarak arada hiçbir çihaz olmadan kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile kullandığınızda tek numara üzerinden eş zamanlı çağrı sayınız santralinizde bulunan SIP dış hat lisansı sayınız kadar olaçaktır.

 • Mevcut Analog Santralim üzerinden

  0850 Numaranızı Analog (PSTN) uyumlu Santralinizle kullanmanız için, arada IP hattları analog yapıya dönüştürme işine yarayan GATEWAY cihazı kullanılmalıdır. Santralinizin boş olan dış hat port sayısına göre, GATEWAY cihazı tercih ederek tek bir 0850 numara üzerinden ilgili sayı kadar çağrı alıp göndermeniz mümkündür.

 • Gelişmiş ve Sınırsız Yönlendirme ile

  Ayda 22 TL ödeyerek Türkiye Mobil ve Sabit hatlara sınırsız yönlendirme imkanı elde edersiniz. Ayrıca 0850 numaranızı bu seçenek ile kullandığınızda mini bir santral hizmeti almış olursunuz. Gelen çağrılarınızı standart karşılama anonsu, bekleme müziği, çağrı sırası belirleme gibi gelişmiş özelliklerle karşılayarak kurumsal bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca tüm görüşmelerinizi ses kayıt altına alma özelliğinden yararlanırsınız.

 • Basit Yönlendirme ile

  Adınıza tahsis etmiş olduğunuz 0850 numaranızı Mobil yada Sabit telefon numaranıza yönlendirerek doğrudan çağrı alabilirsiniz. Bu durumda 0850 numaranız dışardan arandığında her dakikası için yönlendirdiğiniz numaranın tarifesi üzerinden hesabınıza ücret yansır. Bu ücret tüm verigler dahil, Türkiye Mobil hatlar için 0,098 TL, Sabit hatlar için 0,05 TL dir. Bu yöntemi tercih etiğinizde 0850 numara üzerinden sadece çağrı alabilirsiniz. (0850 numaranızı yurtdışındaki bir numaraya yönlendirdiğinizde uygulanaçak ücretler için TARİFELER sayfamızı ziyaret edin.)

 • Bilgisayar aracılığı ile

  Bilgisayarınız üzerinden 0850 numaranızı kullanmak için bir softphone uygulaması yüklemeniz gerekmektedir. Program üzerinden internetiniz olduğu sürece 0850 numaranızı kullanarak çağrı yapıp alabilirsiniz. Numara tahsis işlemleriniz sonuçlandığında SIP kullanıçı bilgileriniz sizinle paylaşılacaktır. Bu aşamadan sonra bilgisayarınıza uygun programı seçmek ve kurulumunu yapmak için yardım sayfamıza göz atabilirsiniz.

 • Mobil uygulama aracılığı ile

  Telefonunuzun işletim sistemine uygun olarak indirdiğiniz softphone uygulaması aracılığı ile kurumsal 0850 numaranız daima cebinizde sizinle olsun. İnternetiniz varolduğu sürece sanki normal bir gsm numarasıymışçasına çağrı alıp gönderin. Numara tahsis işlemleriniz sonuçlandığında SIP kullanıçı bilgileriniz sizinle paylaşılacaktır. Bu aşamadan sonra telefonunuza uygun programı seçmek ve kurulumunu yapmak için yardım sayfamıza göz atabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder