Geleneksel bilindik fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin tümünü içinde bulunduran ve bu özelliklerin dışında, gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği gibi çok sayıda gelişmiş özelliklere sahip olan KobiPBX IP Santral tamamen yazılım (software) tabanlı sunucu üzerinde çalışan  ve bilgisayar ile yönetilen bir sistemdir. KobiPBX hakkında daha detaylı bilgi için IP Santral Nedir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Başlayın


Öne Çıkan Avantajları

  • Gelişmiş IP PBX Santral çözümleri için yüksek tutarlar ödemeyin. Şimdi gelişmiş özelliklere sahip IP santrali Kobikom sunucularında barınmak kaydıyla 550 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Dilerseniz 3.850 TL'den başlayan fiyatlarla ise sınırsız dahili sınırsız harici hat kapasiteli IP PBX Santrali kendi sunucunuza kurdurabilirsiniz.
  • Büyük işletmelerin onbinlerce liraya satın alarak tercih etmiş oldukları gelişmiş özellikli IP PBX santrali, artık cüzi ücretlerle satın alarak veya kiralayarak kullanma şansını KobiPBX santraller ile yakalayabilirsiniz. Üstelik sınırsız IP dahili sınırsız IP harici hat seçenekleriyle.
  • Sizi arayan müşterilerinizi KobiPBX santralin sunduğu gelişmiş karşılama mesajı ile satış, destek, müşteri hizmetleri gibi birçok çağrı grupları oluşturarak karşılayabilirsiniz.
  • Arayanlara bekleyenler arasındaki sıra numaranız, ortalama bekleme süreniz, bekleme sırasında firmanızın tanıtıcı single müziğini dinletmek gibi bir çok eşsiz özellikler sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinize kurumsal bütünlüğünü tamamlamış bir firma izlenimi verebilir onların güvenini kazanarak rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.KobiPBX IP Santrale Aşağıdaki 3 Seçenekten Birini Seçerek Sahip Olabilirsiniz.

Bu yöntemle bir defaya mahsus satın almış olduğunuz KobiPBX IP Santral yazılımı Kobikom veri merkezinde Kobikom’un Bulut sunucularında barınacaktır. Bu sebeple internet kesintisi elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlardan santraliniz etkilenmez 7x24 çağrılarınıza cevap verebilir durumda olur. Bu yöntemle IP santral satın alan müşterilerimiz almış olduğu santral kapasitesine göre en az konuşması gereken süre her ay santrallerine otomatik olarak yüklenmektedir.
(Kesintisiz güç kaynağı ve internet altyapısı sağlıklı olmayan müşterilere önerilir.)
Bir defaya mahsus ödeme yaparak satın aldığınız KobiPBX IP Santral yazılımını kendi sunucularına kurdurmak isteyen müşterilerimiz en az PLATINIUM paketi satın almaları gerekmektedir. Bu paketi satın alan müşterilerimiz sınırsız dahili, sınırsız harici hat seçeneği ve KobiPBX sunduğu tüm gelişmiş özellikleri kullanabilecektir. IP Santral Yazılımı müşterinin kendi sunucusuna (Bilgisayarına) kurulduğu için aylık sadece dışarıya yönelik aramaları karşılığında konuştuğu kadar fatura ödeyecektir.
(Kesintisiz güc kaynağı ve internet altyapısı olan müşterilere önerilir)
Bu yöntemle herhangi bir yazılım donanım satın almak için yatırım yapmaz, dahili hat ihtiyacınıza göre paket seçerek KobiPBX IP Sanal Santralin tüm özeliklerini kullanmak üzere aylık kiralayabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz IP santralin ilk kurulum ücreti BRONZE ve SILVER paketi için 65 TL + KDV, GOLD ve PLATINIUM paketleri için ise 125 TL + KDV dir.
(Kesintisiz güc kaynağı ve internet altyapısı olan müşterilere önerilir)

TARİFELER

  BRONZE
Küçük ölçekli işletmeler için
  SILVER
Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için
  GOLD
Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için
  PLATINIUM
Büyük ölçekli işletmeler ve çağrı merkezleri için
KULLANICI SAYISI 0 - 5 / arası   0 - 12  / arası   0 - 25 / arası   SINIRSIZ
ONLİNE DEPOLAMA ALANI 5 GB   25 GB   50 GB    SINIRSIZ
AYLIK ÜCRET 190 TL / AY   260 TL / AY   360 TL / AY   580 TL / AY

GENEL ÖZELLİKLER

             
Dahililer Arası Ücretsiz Görüşme (Şube Dahil)      
Dahililere Göre Çağrı Geçmişi      
Genel Çağrı Raporlaması      
Çağrı Aktarma      
Çağrı Bekletme      
Çağrı Çekme      
Ses Kaydı      
Arayan Numara Gösterme CLD      
Gelişmiş IVR Robot Özelliği      
Bekleme Müziği      
Zil Grubu      
Çağrı Sıralama      
Meşgulse Aktarma      
Meşgulse Sıraya Girme      
Sırada Bekleyen Kişi Sayısı Belirtme      
Ortalama Bekleme Süresi Belirtme      
Mesai Saatleri Belirlenmesi      
Ulaşılamazsa Yönlendirme      
Meşkulse Yönlendirme      
Cevap Yoksa Yönlendirme      
Sesli Posta      
Web Üzerinden Yönetici Erişimi      
Web Üzerinden Kullanıcı Erişimi      
Güvenlik Duvarı      
Fax Desteği      
E-Posta Üzerinden Fax Alma      
Web Üzerinden Fax Gönderme      
Şubeler Arası Çoklu Kullanım      
Dahili Hatlar İçin Durum Göstergesi      
Gelen Çağrı-Giden Çağrı Filtreleme      
DID Desteği      
Otomatik Arama      
Ajanda      
Rehber Adres Defteri      
729 Codec Desteği      
Sesli Mesaj      
  • Yukarıda belirtilen fiyatlar, sabit hattını Kobikom servisine taşıyan veya Kobikom'dan yeni numara tahsis eden müşteriler için geçerlidir.
  • Kiralamış olduğunuz IP santralin ilk kurulum ücreti BRONZE ve SILVER paketi için 65 TL + KDV, GOLD ve PLATINIUM paketleri için ise 125 TL + KDV dir.
  • Kiralama seçeneğinde heryöne verilen ücretsiz olarak verilen dakikalar Türkiye Mobil ve Sabit hatlar yönüne olan aramaları kapsamaktadır. Pakete 0888 ve 900 gübü özel numaralar dahil değildir.
  • Kiralama seceneğinde BRONZ Pakete 100, SILVER Pakete 150, GOLD Pakete 200, PLATINIUM Pakete 300 Dakika Türkiye Heryöne Ücretsiz arama hakkı verilmektedir.
  • 24 ay taahhütte bulunan müşterilerden ilk kurulum ücreti alınmaz.
  • 24 ay taahhüt süresi dolmadan Bulut santral sistemin kullanmaktan vaz gecen tüm müşteriler ilgili kurulum bedelini ödemeyi kabul eder.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder