Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Kobikom İletişim Hizmetleri Ltd.Şti olarak BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti kapsamında elektronik haberleşme hizmeti yürütmek, haberleşme altyapısı kurmak ve işletmek üzere ulusal olarak yetkilendirilmiştir. Firmamız yetkilendirdiği tarihten itibaren Türkiye ve Yurtdışı Telekom Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak bir çok kurum ve kuruluşlara Ses ve SMS hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız 2015 Yılı Şubat ayı itibariyle Kobikom İletişim Bilişim Ltd.Şti'den, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş'ye geçiş yapmış ve BTK’nın Ocak ayında yayınlamış olduğu yeni STH yönetmeliğine göre 1.000.000 TL sermaye şartını ve TİB ile olması gereken ara bağlantı şartını yerine getirmiştir.

Kobikom A.Ş olarak ayrıca 2015 yılında SMTH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti), ISS ( İnternet Servis Sağlayıcı) ve Altyapi işletmeciliği olarak yetkilerini almış bulunmaktadır.

Yetkilendirildiği tarihten itibaren kurumsal müşteri sayısını hızlı bir şekilde artıran firmamız kendini sürekli geliştirmekte ve sektördeki yenilikleri takip etmektedir. 2010 Yılı itibari ile kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ses hizmetlerinin yanı sıra Türkiye'de ilk olarak bireysel kullanıcılara yönelik çıkarmış olduğu “TeleCARD Mobil” alternatif GSM arama hizmeti ile sektöre farklı bir boyut kazandırmıştır.

Hali hazırda iletişim giderleri yüksek olan birçok kurum ve şirket iletişim giderlerini azaltmaları konusunda Kobikom hizmetinden faydalanmaktadır.  Müşteri memnuniyeti anlayışını en üst sırada tutan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara şeffaf ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan firmamız aynı zamanda "Gerçek Değerlerle Konuşun" sloganıyla müşterilerini mümkün olan en uygun fiyatlarla konuşturmayı kendine hedef olarak görmektedir.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya

Yeniliklerden haberdar olun!

Gönder