NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ ?

%80 Daha Uygun Tarifeler
%80 Daha Uygun Tarifeler

Kobikom işletmelerin iletişim maliyetlerinde %80’e varan tasarruf etmelerini sağlayacak özel tarifeler sunmaktadır. Saniye bazlı, esnek paket tarifesi, 62 özel ülke listesi gibi avantajlı tarife secenkleri sunmaktadır.  Ayrıca sabit telefon numaralarını Kobikom’a taşıyan işletmeler sabit hat ücreti ödememekteler.

Gelişmiş Özellikler
Gelişmiş Özellikler

KobiPBX IP Santral kullanıcıları fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak, dâhili ve harici hat altyapılarını yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP ile ihtiyaclarına göre sonsuz ölçeklendirebilmekteler.  Ekibindeki herkesin internetin bulunduğu her yerden daha verimli çalışmasını ve iletişim kurmasına imkan sağlar.

Müşteriye Özel Çözümler
Müşteriye Özel Çözümler

Satış sürecinde başlayan ihtiyaca özel çözümlerimiz, satış sonrası hizmet kullaımında da devam etmektedir. Kendi geliştirdiğimiz IP santral çözümümüzü müşteri taleplerini kolayca uyarlayarak müşteriye özgü hizmet  haline getirmekteyiz. 

Güvenli Haberleşme
Güvenli Haberleşme

Kobikom, çağrılarınızı TLS (Aktarım Katmanı Güvenliği) ve SRTP (Gerçek Zamanlı Güvenli Aktarım Protokolü) teknolojisini kullanarak şifrelemek suretiyle internet üzerinden taşır. Böylece genelesksel PSTN numaralara göre daha güvenli haberleşme olanağı sağlar.

DAHA AZ ÖDEYEREK DAHA GELİŞMİŞİNİ KULLANIN!

SIP Tabanlı telefon hatları, İnternet bağlantısı üzerinden tek numara ile eşzamanlı çağrıların sayısını artırmanın hızlı, kolay ve en ekonomik yoludur. SIP tabanlı (VoIP) hatlar fiziksel tabanlı telefon hattına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak daha fazla esneklik ve özellik sağlar, iş sürekliliğini geliştirir ve geleneksel analog telefon hatlarına göre %80 gibi önemli miktarda tasarruf etmenizi sağlar.

*Kobikom'dan yeni SIP uyumlu numara alabilidiğiniz gibi mevcut sabit numaralarınızı da taşıyarak SIP uyumlu hale getirebilirsiniz.

Eş zamanlı birden çok çağrı alıp göndermek için onlarça numara almanıza gerek yok. Sabit telefon numaralarınızı Kobikom'a taşıyarak yada Kobikom'dan yeni numara alarak tek numara ile sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.

Mevcut numaralarınızı koruyarak Kobikom'a taşıdığınızda  sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan analog bakır kablo üzerinden çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldır. Sabit hatlarınıza sabit hat ücreti ödemez, yurtiçi ve yurtdışı aramalarınızı %80'e varan daha uygun tarifelerle arayarak büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Numaranızı taşımak için Numara Taşıma sayfamızı ziyaret edin.

KobiPBX Santral üzerinden yapılan tüm görüşmeleri ses kayıt altına alarak, müşteri memnuniyetinizi, hizmet kalitenizi artırmanıza yardımcı olur. Gerektiğinde müşteri panelinize giriş yaparak belirli dahili yada dış numaraya göre ilgili ses kayıtlarını bulup dinleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde ''söz uçar yazı kalır'' gibi genel bir söylemin aksine, gerektiğinde sözleriniz yazıdan daha anlaşılır ve kesin kanıt olur.

Gelen çağrılarınızı gelişmiş IVR yapısı sayesinde alt katmanlı menü oluşturmanıza olanak verir. Geleneksel santrallerde IVR menüsü (robot özelliği) bu bir süre ile kısıtlıyken KobiPBX IP santral'de sınırsız sayı ve sürede oldukça karışık IVR senaryolarını kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

KobiPBX Bulut Santralinizde her saat aralığına göre cevaplanmayan, cevaplanan ve kuyrukta bekleyen tüm çağrılarınızın raporlarını grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Raporları genel olarak alabildiğiniz gibi her kullanıcıya göre ayrı ayrı da alabilirsiniz.

İster şehir dışında olun  ister yurtdışında akıllı Mobil telefonlarınızla internetin olduğu her yerden santralinizi ofisinizdeymiş gibi kullanın. Yurtdışına çıktığınızda yüksek telefon faturası ödemelerinden kurtulun. Ayrıca gelişmiş yönlendirme seçenekleri ve beni bul özelliği ile  dahili hattınıza cevap veremediğinizde yada kapalı olduğunuzda gelen çağrılarınızın doğrudan cep telefonuna gelmesini sağlayabilirsiniz.

KobiKom'dan 0850 numara aldığınızda sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile Şehir İçi, Şehirler Arası, GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan tüm aramalarınızı '80'e varan daha uygun tarifelerle gerçekleştirerek aynı oranda tasarruf elde edersiniz. Sabit hatlarınızı daha gelişmiş özelliklerle kullanırken, telefon faturalarınızı %80'e varan azaltma imkanı yakalarsınız.

Firmanızın İletişim Altyapısını Geleceğin Teknolojisi ile Tanıştırın

KobiPBX IP Santral ile santralden beklediğiniz herşeyi kolayca yapabilirsiniz. Yazılım tabanlı olması nedeni ile ihtiyaçlarınıza yönelik esneklik sağlayan ve yapılandırılan KobiPBX,  işletmenize tümleşik iletişim çözümü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Platinium paketini satın aldığınızda geleneksel santrallerin aksine ek modül veya lisansa ihtiyaç duymadan sınırsız IP dahili hat (abone) ve sınırsız IP harici hat kullanmanızı sağlamaktadır.

KobiPBX IP Santral Bazı Özellikleri

 • Gelişmiş sesli karşılama IVR.
 • Değiştirilebilir bekleme müziği.
 • Sınırsız dahili hat kapasitesi.
 • Sınırsız harici hat kapasitesi.
 • Fakslarınızı E-Posta olarak alma imkanı.
 • Online ses kayıt imkanı.
 • Tek numara ile çoklu çağrı.
 • Dahiliye göre (CDR ve Ses kayıt) raporlama.
 • Anlık görüşme maliyeti görüntüleme.
 • Mobil SoftPhone ile santrale bağlanma.
 • Telesekreter servisi.
 • PC operatör paneli ile dahili takibi.
   

Şubelerinizi Tek Santral Üzerinden Yönetin

 • Şubeler arası dahili hatlar ile il fark etmeksizin görüşme imkanı. 
 • Şubeler arası çağrı transferi.
 • Tüm şubelere havuz paketi tanımlama imkanı.
 • Yeni açılan şubeleri merkezi santrale tanımlama imkanı.

Bilgisayar yada mobil cihazlarınız üzerinden faks gönderip alın.

Online fax uygulamamız sayesinde bilgisayarlarınıza her hangi bir ek modül takmadan internetin olduğu her bilgisayardan faks gönderebilir ve gelen fakslarınızı mail adresine alabilirsiniz.
Faks numaranız yoksa İl alan kodlarına göre yeni bir numara tahsis edebilir ve fakslarınızı alıp gönderebilirsiniz. Faks gönderme fiyatları konuşma tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Gelen faklar için ise herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder