Yapıştır Elle Giriş ;

Tek ekran üzerinden 3 farklı seçenek ile SMS gönderimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir yerden kopyaladığınız binlerce numarayı boşluğa yapıştırarak veya gönderim yapacağınız numaraları elle girerek SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Rehberdeki Kişilere SMS Gönderimi ;

Daha önceden rehberinize kayıt ettiğiniz kişilerin tümüne yada seçim yaptığınız kişilere tek tıkla SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Gruba SMS Gönderimi ;

Daha önceden kayıt ettiğiniz bir veya daha fazla gruba tek tıkla SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Başlayın


Birden çok dil seçeneği ile farklı Ülkelere gönderdiğiniz SMS'lerin daha etkin olmasını sağlayın. Türkçe dil desteği ile ü-ş-ç-ğ gibi harfleri koruyarak 152 karakter olmak kaydı ile toplu SMS gönderebilir, isterseniz ü-ş-ç-ğ gibi Türkçe harfleri u-s-c-g harflerine dönüştürerek 155 karakter olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.Belirli tarih ve saat aralığına göre aldığınız raporları, Ülke, Şebeke, Durum gibi farklı seçeneklerle alabilirsiniz. Talep etiğiniz raporlar hazır olduğunda Excel formatında doğrudan kayıtlı mail adresinize gönderilir.Gönderim yapacağınız mesajları gelişmiş gönderim seçenekleri ile farklı senaryolarda otomatikleştirebilirsiniz. 05.30.2015 Yılı itibari ile gönderilen SMS'lerde kullanıcının gelen SMS'i iptal etme, bir daha aynı Başlık ile ilgili firmadan SMS almaması için SMS ile kendini kara listeye ekleyebiliyor olması gerekmektedir. Ysal zorunluluk olan bu özelliği Kobikom 0850 numara üzerinden sağlamaktadır.BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya

SIK SORULAN SORULAR

SMS Gönderimlerinizi 155 Karakter olmak şartı ile türkçe dil destekli gönderebilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder