KobiKom İşinizi Evinizden Yönetebileceğiniz
İletişim Çözümleri İle Yanınızda!


 

1- Sabit Numaranızı Kobikom'a Taşıyın!

Eğer sabit telefon hizmetinizi Kobikom üzerinden almıyorsanız öncelikle Sabit telefon numaralarınızı Kobikom'a taşıyarak SIP uyumlu yani internet üzerinden çalışan IP numara haline getirmeniz gerekmektedir. Bu işlem bir başvuru formu ile ortalama 2 ile 4 gün içeresinde gerçekleşmektedir.

 

Sabit Hatlarınızı KobiKom'a Taşıyarak Dijitalleştirin!
 


 

Taşımış olduğunuz numaralarınıza Sabit hat ücreti ödemezsiniz.
Tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.
İletişim maliyetlerinizde %80 'e varan tasarruf edersiniz.
Numaranızı SIP uyumlu tüm cihazlarda daha gelişmiş özelliklerle kullanma imkanı yakalarsınız.

 

2- Çalışma Yönteminizi Seçin!

Sabit telefon hizmetinizi Kobikom'dan alıyorsanız veya mevcut operatördeki numaralarınızı Kobikom'a taşıdıysanız aşağıdaki yöntemler ile evinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kobikom'un SIP altyapısını kullanrak internet üzerinden hizmet sağlıyor olması numaralarınızı internetin olduğu her yerden ofisinizdeymiş gibi kullanma olanağı sağlar.

 


Masa Telefonu Kullanarak

Eğer Kobikom'dan santral hizmeti alıyorsanız ve masa telefonu kullanıyorsanız masa telefonunuzu  evinizdeki internete bağlayarak hiçbir şeyden ödün vermeden şirket santraliniz üzerinden çağrı alıp çağrı yapabiliriniz.

 


Mobil Uygulama Kullanarak

Dahili veya Telefon numaranızı Mobil uygulamaya tanımlayarak tüm çağrılarınızı mobil telefonunuzdan cevaplayıp şirket santraliniz üzerinden dış arama yapabilirsiniz.

 

Bilgisayar Üzerinden
Bilgisayarınıza indireceğiniz Softphon programı ve takacağınız kulaklık yardımı ile bilgisayarınızı IP telefon gibi kullanarak tüm çağrılarınızı alabilir, çağrı yapabilirsiniz.

 

Mobil Telefona Yönlendirerek
Dahili veya Telefon numaranızı Mobil telefonunuza yönlendirerek dışardan gelen çağrılarınızı mobil  telefonunuzdan cevaplayabilirsiniz.

 

3- Teknik Destek Alın!


 

Gerekli tanımlama ve yönlendirmelerin yapılması için teknik ekibimizden destek alın.
Eğer sabit telefon hizmetini kobikom'dan almıyorsanız numaranızı Kobikom'a taşıma işlemi ile bu sürece hızlı bir şekilde entegre olabilirsiniz.
Numara taşıma veya yeni SIP uyumlu numara almak için aşağıdaki iletişim adreslerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Hemen Başlayın


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder