Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan COVID-19 Koronavirüs'ün yaygınlaşmaması için, sosyal ve iş hayatımızda kısıtlamaya gitmemiz gereken bir dönemden geçmekteyiz. Herbirimizin bu sürece uyum göstererek sağlık tedbirlerinin alınması konusuna destek vermesi oldukça büyük önem arz etmektedir.

  Bu süreçte uzaktan çalışmak isteyen her işletmenin iletşim ayağındaki iş akışını evinden yönetebilecekleri çözümlerimizi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

  Sabit telefon hizmetinizi Kobikom'dan alıyorsanız numaralarınızı aşağıdaki yöntemler ile evinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kobkom'un SIP altyapısını kullanarak internet üzerinden hzmet sağlıyor olması numaralarınızı internetin olduğu her yerden ofisinizdeymiş gibi kullanma olanağı vermektedir.

 

 

 

 

İş Telefonunuzu Evinizde Nasıl Kullanırsınız?

IP Telefon İle Kullanım

Eğer Kobikom'dan santral hizmeti alıyorsanız ve masa telefonu kullanıyorsanız masa telefonunuzu evinizdeki internete bağlayarak hiçbir şeyden ödün vermeden tüm çağrılarınızı evinizden cevaplayıp şirket santraliniz üzerinden dış arama yapabilirsiniz.

 

 


Mobil Uygulama İle Kullanım

Dahili veya Telefon numaranızı Mobil uygulamaya tanımlayarak tüm çağrılarınızı mobil telefonunuzdan cevaplayıp şirket santraliniz üzerinden dış arama yapabilirsiniz.

 

 


 

Yönlendirme İle Kullanım

Dahili veya Telefon numaranızı Mobil telefonunuza yönlendirerek dışardan gelen çağrılarınızı mobil telefonunuzdan cevaplayabilirsiniz. 

 

 

 

 

Hemen Başlayın






BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Veya
Yeniliklerden haberdar olun!
Gönder